11 Şubat 2014

TTNET Bilgim Dışında Pahalı Tivibu'ya Üye Yaptılar!

TTNET aboneliğim bulunmaktadır. Aralık ile Ocak ayı faturalarının farklı olması üzerine TTNET (4440375) yetkilileri ile yaptığım görüşmede TİVİBU aboneliğimin bulunduğunu ve bu yüzden faturamın 4,90 TL arttığını belirttiler.

Ama ben TİVİBU aboneliği için başvurmadığım gibi TTNET tarafından da bu konuda bilgilendirilmedim. Bunu öğrenir öğrenmez aboneliğimi iptal ettirdim. Ayrıca adıma tahakkuk ettirilen 4,90 TL'lik TİVİBU bedelinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Böylesi büyük bir kurumun kişileri bilgilendirmeden abone yapmasının hukuka aykırı olduğu açık olup yaptığı yanlışlıktan döneceğini düşünüyorum.

Nermin 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön