08 Nisan 2013

Ttnet Bilgim Dışımda Taahhütlü Modem Satışı!

Ttnet sitesi üzerinden şikayetimi dile getirdim ama halen çözüm bulunamadı. 20.12.2012 tarihinde Türk Telekom bayiden taahhütsüz adsl başvurusunda bulundum. Bugüne kadar sorunsuzca interneti kullandım. Fakat nakil nedeniyle hattımı iptal etmek istediğimde hattım üzerinde Zyxel marka vdsl modem taahhütlü göründüğü için hattı iptal edersem modem ücretini ödemem gerekiyormuş. Benim modem talebim olmadığı gibi bana modem verilmedi bile. iş yerimizi taşıdık adsl hattımız halen eski adreste aktif. Bayiye gidiyorum biz size modem vermedik doğrudur diyor Müşteri hizmetleriyle görüşüyorum modemli işlemi bayi yapmış diyor. Herkes Birşey diyor.

Ali 237 Okunma

Cevaplar

 • Ali10 Nisan 2013

  TTNET çağrı merkezinden bugün aranarak sorununuzla ile ilgili gerekli çalışmalar halen devam etmektedir diye dönüş oldu tarafıma konuyla ilgili mail gelmedi. "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır"

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali08 Nisan 2013

  İlgilenildiği zaman 5 dakika süren bir işlemi 10 gündür bilerek çözmüyorsunuz. Otomatik cevaplama robotuyla şikayetime cevap vermiş ve ilgilenmiş gibi gösteriyorsunuz. İnsanlara gerizekalı muamelesi yapmayı bırakın.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön