25 Nisan 2013

Ttnet Bilgilerimi Paylaşmış!

Aynı gün içinde Ttnet Sözleşmemin bittiğinin ve beni yeni kampanyaya dahil ederek sözleşmemin yeniden başlayacağını bildiren iki kişi aradı. İkinci kişiyle tekrar konuştuğumda arayan iki farklı firma olduğunu anladım.
Benim sorum;
1. Ttnet neden benim sözleşme ve ev adresi bilgilerimi 3. kişi/kurumlara vermektedir,
2. Sözleşmem hakkında beni bilgilendirmek zorunda olan kuruluş, sözleşmeyi yaptığım firma değil midir?
3. Digiturk, Ttnet ten aldığı bilgilerle, Ttnet'in aleyhine bir firmanın pazarlamasını neden yapmaktadır?

Ttnet müşteri hizmetleriyle de konuştuğum bu konunun, hem İş Hukukuna, aykırı olduğundan kınıyorum ve yetkililere bildireceğimi beyan ediyorum.

Muzaffer 190 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön