TTNET Bilgilerimi Paylaşıyor!

Mustafa Mete Y. |

TTNET'in eski bir üyesiyim faturamız sabit olduğu halde birkaç aydır abartı faturalar ödüyorum bunun için TTNET' i aradığımda netten oyun satın aldığım söylendi fakat söylenen fatura döneminde değil internet modemim bile yoktu, benim bilgilerim başkasının cebine mesaj olarak gidiyormuş.

TTNET benim bilgilerimi başkasına gönderiyor ve hiç tanımadığım birinin Playstore aldığı oyunun ücretini ödüyorum, bu nasıl bir adalettir?İndiren numarayı ya da ip-i söyleyin dediğimde numarayı paylaşamıyorlar, demek ki benim paramı ha almışlar ha böyle yapmışlar ne farkı var. TTNET'e başvurdum döneceğiz dediler, acil diyede kayıt oluşturdular hiçbir şey yapmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  12:56

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ağustos
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.