19 Temmuz 2013

TTNET Bilgilendirme Yapmadan Faturalandırma!

13.06.2013'te TTNET 'e yalın net6 paketi alarak abone oldum ve kullanmaya başladım. Fatura kesildikten sonra faturada kota aşım ücreti diye bir kalem gördüm ve hemen müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi bildirdim. Şikayetime geri dönüşte kotamın sandığım gibi 6 gb değil de 3.4 gb olduğu söylendi.

Abone olurken abone merkezi tarafından veya hat açılırken müşteri hizmetleri tarafından yapılmayan bir bilgilendirme yüzünden kota aşım ücreti ödemek zorunda bırakılıyorum. Haksız bir şekilde tarafıma yansıtılan bu yanlışlığın bir an evvel düzeltilmesi ve benim gibi birçok yeni aboneye gerekli tüm bilgilendirmelerin yapılmasını ve sırf abone yapmak içinmüşterilerin yanıltılmamasını istiyorum.

Bedri 62 Okunma

Cevaplar

 • Bedri01 Eylül 2013

  aradan 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen TTNET A.Ş. nin herhangi bir bilgilendirme yapmamasını kınıyor. Bundan sonra TTNET alacaklara TTNET'i tavsiye etmiyorum. Saygılarımla...

 • Bedri31 Temmuz 2013

  ttnet tarafından yapılan açıklamada mail adresimden bana bilgilendirme yapıldığı söyleniyor fakat bana gelen mailde şikayetimle ilgili telefonumdan ulaşılmadığı bildiriliyor. bende buna istinaden şikayetimle ilgili tatminkar bir açıklamanın yani şikayetimin ne derecede sonuçlandığını öğrenmek istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bedri29 Temmuz 2013

  bana bir mail gelmiş ve mail de telefonumdan bana ulaşılamadığı söyleniyor. fakat beni arayan hiç kimse olmadığı halde bana nasıl telefonumdan geri dönüş yapılmış merak ediyorum açıkçası. ttnet gibi bir firmaya bu hareketi yakıştıramıyorum. şikayetime verilen cevabın ne olduğunun tarafıma acilen iletilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön