26 Mart 2013

Ttnet Bilgilendirme ve Yönlendirme Zaafiyeti!

Ben 1-2 gün geçtikten sonra yine 44 0 375 i aradım, birkaç sefer hem de! her seferinde “arıza kaydınız alındı, size dönüş yapılacak” dendi. Sonrasında telefonuma “arızanız halloldu. Sorununuz devam ediyor ise 2 yi hollolduysa 1’i tuşlayın” dendi ve bu süreç bugüne kadar aynı şekilde devam etti.

En son bugün (26 mart 2013) yine müşteri hattını aradım. Bana arıza inetrnet ile ilgil kaydımın sistemde olmadığı bilgisi verildi.Telekom müdürlüğü ile irtibata geçin dediler 15-20 günün sonunda. Telekom müdürlüğünü aradım, internet ile ilgili talebimin sistemde olmadığını, yüzyüze görüşmem gerektiğini söylediler.

Özge 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön