11 Ekim 2014

TTNET Bilgilendirilmeme!

2012 yılında internet kampanyalarından 2 yıllık sözleşme yaptım. Her ay düzenli olarak fatura tarihinden önce bana mail atan TTNET sözleşme bittikten 3 gün sonra beni bilgilendirdi ve faturama da bu ücreti yansıttı.

Müşteri hizmetlerine danıştığımızda da kendiniz takip etseydiniz gibi bir söylemle karşılaştık. Buradan bari gereğinin yapılmasını istiyorum, yoksa tüketici haklarına başvurmak zorunda kalacağım.

Burada sorun 3 günlük faturadan ziyade zaten altyapısı kötü ve internet oldukça yavaş ve hizmetin en iyisini verdiğini savunan bir kurumla karşı karşıyayız. Biraz daha kendilerini düzeltmeleri gerekmektedir. Gereğinin yapılması dileğiyle.

Ayşe 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön