12 Eylül 2014

TTNET Bilgi Vermedi Beni 2. Defa Mağdur Etti!

TTNET Alo konuştukça öde kampanyası sözleşme bitiminde haber vermeden 15'er TL telefon tahsis ücreti almaya başlamış. Zaten sözleşme ilk yapıldığında da geçişi yapmadığı için Telekom'a 2 ay ekstra ücret ödetmişti. Tivibu ve net için devamlı arayan TTNET telefona gelince bilgi vermedi ve beni ikinciye mağdur etti!

Cem 71 Okunma

Cevaplar

  • Cem 15 Eylül 2014

    firma mağduriyetimi gidermek yerine işin içinden sıyrılma için klasik bilgilendirmeler yapmıştır. benim açımdan memnuniyet sağlanamamıştır. en kısa sürede ttnet ten aldığım hizmeti durduracağım. firma bu şekilde devam ederse benim gibi çok müşteri kaybedecektir. saygılar..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisi[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap