07 Temmuz 2015

TTNET Bilgi Vermeden İnterneti Açıp Faturalandırıldı.

1824**022 No.lu TTNET müşterisiyim. 2014 yılının 7'nci ayında internetimi kapattırdım. Müşteri hizmetleri beni donduralım sonra yine kullanırsınız dedi. Bende fatura gelmeyeceği için dondur dedim ama bana 6 ay sonra yeniden açılacağı söylenmedi. Dün yani 05.07.2015 günü müşteri hizmetleri kampanya için beni aradı. Bende internet kapalı olduğunu söyledim.

O da 4440385'i aramam gerektiğini söyledi. Aradım ve sürpriz. İnternetim açık iki tanede faturası var. Soruyorum siz dondurmuşsunuz 6 ay sonra otomatik açılıyor diyorlar. Bilgi verilmedi açılacak diye diyorum mail yolladık diyorlar. Mailin tarihini verin diyorum. Bizim yetkimiz yok diyorlar. Ben böyle saçma bir firma görmedim.

Soner 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön