TTNET Bilgi Vermeden İnterneti Açıp Faturalandırıldı.

Soner D. |

1824**022 No.lu TTNET müşterisiyim. 2014 yılının 7'nci ayında internetimi kapattırdım. Müşteri hizmetleri beni donduralım sonra yine kullanırsınız dedi. Bende fatura gelmeyeceği için dondur dedim ama bana 6 ay sonra yeniden açılacağı söylenmedi. Dün yani 05.07.2015 günü müşteri hizmetleri kampanya için beni aradı. Bende internet kapalı olduğunu söyledim.

O da 4440385'i aramam gerektiğini söyledi. Aradım ve sürpriz. İnternetim açık iki tanede faturası var. Soruyorum siz dondurmuşsunuz 6 ay sonra otomatik açılıyor diyorlar. Bilgi verilmedi açılacak diye diyorum mail yolladık diyorlar. Mailin tarihini verin diyorum. Bizim yetkimiz yok diyorlar. Ben böyle saçma bir firma görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  16:40

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 07 Temmuz
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.