22 Eylül 2014

TTNET Bilgi Verilmeden İnternet Hızı Düşürülmüş.

3 yıldır TTNET Yalın İnternet kullanıyorum. Faturalarım otomatik ödeme ile ödenmektedir. Bu ay otomatik ödeme yaptığım bankayı değiştirdim ve son fatura geçiş sürecine denk geldiği için ödenmemiş bu nedenle TTNET İnternet hızını düşürmüş!

2 gündür yavaş olan İnternet yüzünden sinir oluyorum ve bilgisayarda sorun olabilir diye yapmadığım kontrol kalmadı. Kontrol için TTNET online işlemlere girdiğimde faturanın ödenmediğini fark ettim ve kart ile ödeme yaptım. Ödeme yaptığım andan itibaren net hızlandı. Ödenmeyen fatura nedeniyle uyarı yapmadan net hızını düşüreceğinize uyarı maili yada sms gönderseydiniz zaten ödemeyi yapardım.

Ali 112 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön