29 Eylül 2014

TTNET Bilgi Sorunu!

Ben 26/09/2014 Cuma günü Türk Telekom tarafından 0216 5941822 No'lu telefondan arandım. Arayan bayan Türk Telekom'un TTNET ile ilgili sabit hatları da kapsayan bir kampanyası olduğunu ve buna geçiş yapmak isteyip istemediğimi söylediler. Ev telefonunu sadece dışarıdan gelen aramalar için kullandığım için bu kampanya bana cazip geldi ve kabul ettim. Bu arkadaşlar cumartesi günü evime gelerek modem ve sözleşme bıraktılar. Hafta içi de gelip bağlanacağını söylediler. Bazı sorular için Telekom'u da TTNET'ide aradım. TTNET ve Türk Telekom'un böyle bir kampanyadan haberleri yok ve kimseden bilgi alamıyorum. Gelen kişilerin Türk Telekom çalışanları olmadığından şüphelenmeye başladım.

Nesrin 170 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön