TTNET Bilgi Güncelleme Sorunu!

Halil B. |

Yaklaşık iki aydır TTNET online işlemlere giriş yaparken kullandığım e-posta adresimi değiştirmek istiyorum. Değiştiremedim hala.
İlk aradım müşteri hizmetlerini sistemler yok dedi
ikincisine aradım müşteri hizmetlerini yine aynı sistemde bir sıkıntı var dedi.
TTNET iletişimden yazdım geri döndüler kimlik fotokopisi istediler onu gönderdim. Şimdi anne kızlık soy ismi birde imzalı dilekçe istiyorlar. Kardeşim siz neyin peşindesiniz. Zaten sizin sisteminizde bunların hepsi var ADSL üyeliği yapılırken bunların hepsini verdik bütün bilgilerimizi aldınız. Ne istiyorsunuz şunun şurasında sadece e-posta adresi değiştireceksiniz. Kullanıcıya madem bırakmıyorsunuz bir zahmet e-postayı değiştirin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil B.
  29 Ağustos
  01:07

  Http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/sss/Sayfalar/TTNET-Tek-Sifre. Aspx
  bu sayfada kullanıcı adı yani e-posta adresi değişikliği mümkün diye yazıyorsunuz. Ama değiştirilmiyor. Herhangi bir uyduruk sitede bile eposta değişikliği kullanıcıya bırakılmış. Sizde sonra telefonla yok nufus cuzdanı fotokopisi yok anne kızlık soy adı dilekçe vb.. şeyler istiyorsunuz. Ya allah aşkına kaçıncı çağda yaşıyorsunuz

 • Halil B.
  14 Ağustos
  23:58

  Neyin bilgilendirmesi yapıldı kısa mesajda gelmedi. e-posta ile geri dönüş yaptılar onda da yok anne kızlık soyadı yok dilekçe neden uğraştırıyorsunuz o bilgiler sizde zaten mevcut. bir e-posta adresi değiştirmek bu kadar mı zor anlamıyorum. Ayrıca müşteri hizmetlerinizdeki personelin çoğu ilgisiz ve bilgisiz.

 • 14 Ağustos
  16:18

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Ağustos
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.