28 Mart 2014

TTNET Bilgi Eksikliği

Daha önce ödenen borçla alakalı 6 sene sonra aranıp borcunuz bulunmakta, ödeme yapmadığınız için bugün haciz işlemleri başlamakta şeklinde avukat adı altında arayan asistanlar, konunun içeriği bilmeden ve dinlemeden tehdit savurmakta. Böyle bir saçmalık olamaz. Yazık. TTNET kurumsallığını zedelemekte olan insanlara dikkat etmelisiniz.

Nurcan 56 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan 30 Haziran 2014

    28 Mart 30 Haziran hala tarafıma dönüş sağlanmamıştır.En kısa süre de olarak ucu açık bir mesaj verilmiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön