20 Mart 2013

Ttnet Bilgi Alamıyorum!

Kullanmakta olduğum Ttnet internet paketim yalın net 6. çok kısa zaman da (tahminen 2 saat gibi ) İnterneti kullandım.Kotamı kontrol ettiğimde 6 gb dolduğunu gördüm .Bunun sebebini öğrenmek ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Ttnet müşteri temsilcilerini aradım.

Bulunduğum bölgenin Telekom müdürlüğüne gitmem istendi. Bende Pendik Türk Telekom Müdürlüğüne gittim. Bütün Uğraşlarıma rağmen ilgilenilmediği gibi hiç bir işlem yapılmadı. Tek söyledikleri savcılığa şikayette bulunmam gerektiği yaptım oldu mantığıyla kullanıcıya bilgilendirmeme durumlar bana göre kurumsal bir firmanın olmaması gereken durumlardır.

Faysal 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 21.03.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön