15 Aralık 2014

TTNET Bilerek Hızımı Düşürüyor!

Sorunum belirttiğim gibi düşük hız. Normalde 4 mbit hız alabileceğim halde 1.75 mbps hız gönderiliyor. Daha önce düzelttirmeme rağmen 1 hafta geçti ve 2 gündür yine aynı şekilde 1.75'e düşürdüler hızı. Birden internet bağlantısı kesildi yarım saat sonra tekrar geldi internet ancak kesilmeden önce 4 mbps olan hız her ne hikmetse bağlantı kesildikten sonra TTNET tarafından yine 1.75 mbps e düşürüldü. Derhal hızımın eski değerlere getirilmesini istiyorum.

Ahmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön