27 Nisan 2013

Ttnet Bildirim Yapmadan E-posta Adresimi İptal Etti!

Ttnet yıllardır kullandığım ttmail.com uzantılı e-posta adresimi bireysel abone olduğum gerekçesi ile hiçbir bildirim yapmadan iptal etti bu tavrı ve tutumu yüzünden internet aboneliğimi iptal edeceğim. Çevremdeki herkesi de bu konuda uyaracağım müşteriye verilen değeri bu sayede anladım. Ttnet Pişmanlıktır!

Mustafa 63 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 02 Mayıs 2013

    TTNET sadece SMS atarak işin içinden çıkmaya çalışıyor ancak sorunu çözemeyecek kadar aciz bir firma attıkları SMS in içeriğide benim arıza kaydımın alındığıdır yani herhangi bir çözüm odaklı yada sorunun cevabına yönelik değildir. TTNET hayatımda yaptığım en büyük hata ve pişmanlıktır benim için TTNET bitmiştir ve inşallah bu müşteri kayıpları çığ gibi büyüyerek artar da kaybettikleri müşterilerin kıymetlerini anlarlar Rezil firma TTNET !!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön