06 Eylül 2013

TTNET Beş Yıl Öncesinden Borç Çıkardı!

Bugün adresime 5 yıl önce kapatmış olduğum internet hizmetine ait bir tebligat aldım. Gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura 21. 48tl diyor. 13. 09 a kadar ödeme yapılmazsa mahkeme, avukatlık ücreti vs tüm işlemler tarafınızadır diyor. Ben devlet memuruyum. Tüm bilgilerim adresim, tc, telefon numaram devletin tüm sistemlerinde mevcut.

Adrese dayalı sistemde adresim her şeyim yazarken varsa bir borç bu 5 yıllık süreçte nasıl bana bildirilmez? Neyin gecikme faiziymiş bu? Müşterinin bilgilendirilmesi 5 yıl sonra mı olur?
TTNET'den şikayetçiyim. Gerekli açıklamanın bir an önce tarafıma yapılmasını bekliyorum.

Demet 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön