16 Aralık 2014

TTNET Benim İznim Olmadan 404 Sayfalarına Müdahale Ediyor.

7 yıldır TTNET müşterisiyim. Az önce fark ettim ki TTNET benim hizmet ücretini ödediğim ADSL hattından internette gezerken girmeye çalıştığım sayfalara bir şekilde ulaşılamayınca (404 Sayfa bulunamadı) beni kendisinin Rusya kaynaklı reklam ve arama içeren sayfaya yönlendiriyor.
Tabi şimdi bu durum "doğal bir reklam hizmeti" olarak görülebilir. Ama gerçek öyle değil.

1 - Benim TTNET'ten aldığım hizmet "internet sağlama" hizmeti. "reklam" veya "arama" hizmeti değil. Bu nedenle benim girmeye çalıştığım sayfa ne olursa olsun "olduğu gibi" ve "değiştirmeden" sunmak zorunda!
2 - Benim girmeye çalıştığım sayfaların kaydını üçüncü taraf istatistik servislerine benim iznim olmadan paylaşamaz.

Kadir 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön