14 Ocak 2014

TTNET Beni Yanıltıp Borçlandırdı!

Yaklaşık 4 ay önce nakil başvurusunda bulundum 2 ay sürmesine rağmen nakil yapılmadı ve bu konu ile ilgili aranıp bilgilendirilmedim de. Hattımı başka firmaya taşıdım. Sonrasında da Türk Telekom genel müdürlüğünden iptal talebinde bulundum. Ancak hemen arkasından TTNET tarafından aranarak taahhüt nedeni ile iptal şimdi gerçekleştirilirse yüksek bir borç çıkarılacak o nedenle 2 ay daha bekletelim, hattınızı sonra iptal edelim dediler.

2 ay sonrasında bana 407 tl lik fatura geldi nedeni ise iptal işlemini söyledikleri gibi bekletmeyip hemen iptali gerçekleştirmişler. Şimdi arayıp telefon görüşmesinde tersi bilgi verildi dediğimde ise ıslak imzanız var telefon görüşmelerini dikkate alamayız diyor

Beytullah 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön