18 Kasım 2014

TTNET Beni Sürekli Arıyor.

TTNET'ten gelen aramalarda abone olmak istiyorsam 1'e basmam söyleniyor, başka seçenek çıkmıyor. Aramayı sonlandırınca ise tekrar aranıyorum, mecbur 1'e basmak zorunda kaldım geri dönmeleri için. Döndüklerinde ise tekrar aranmak istemediğimi belirttim.

Bu olay 5 veya 6 kere başıma geldi birkaç aydır. Müşteri hizmetleri geri döndüğümde aranmaktan dolayı şikayetçi olduğumda ise suratıma telefon kapatıldı! Hem insanları rahatsız ediyorsunuz hem de insanların suratına telefon kapatıyorsunuz! Tekrar aranırsam hukuki yollara başvuracağım.

Kamil 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön