08 Mayıs 2013

Ttnet Beni Mağdur Ediyor!

Ttnet üye olduğum paketten ayrılayım bir alt pakete geçeyim dedim benden fazlada para istedi hattı kapatayım dedim o parayı almadan vazgeçtiler.bir alt pakete geçebilirsiniz dediler ancak ben fazladan para isteyenden şikayetçi oldum.

Daha sonra eylül 2012 den beri mccafe diye kullanmadığın bir virüs programının ücretini ödediğimi öğrendim.İtiraz ettim ben böyle bir şeye onay vermedim deyince faturanızda bir yanlışlık yok diye cevap aldım.

Tekrar aradım yine kayıt oluşturalım diyorlar. Ses kayıtlarına bakın diyorum bakarız ancak sana veremeyiz mahkemeye başvurmanız gerekli denildi.Onlara ben ben onay vermedim diyorum onların verdiği cevap bu.

Tahir 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön