13 Şubat 2013

Ttnet Beni Mağdur Eden Zaten Sizin Çağrı Merkeziniz Beni Çağrı Merkezine Yönlendiriyorsunuz!

Şikayette bulundum firma bana bu mesajı göndermiş;

"Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A. S ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletiş[email protected] com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A. Ş."

Zaten beni de müşteri hizmetlerinden mağdur ettiniz! Ses kaydı oluyor diyorsunuz ama piyasa da ses kaydı yok. Siz bana taahhütsüz olarak sınırsıza geçeceksiniz dediniz istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz dediniz değiştirmeye kalktığımda taahhüt var diyorsunuz iş ahlakınız bu mu?

Emre 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön