20 Ocak 2014

TTNET Beni Günlerce Mağdur Etti!

Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesinde internet hattımda bir kopma oldu ve 20 günü aşkın sürede internet kullanamadım. Aradığımda 5,6 km aralığında kablo arızası olduğu söylendi ve başka işlerinin olduğunu ona bakamayacaklarını söyleyip beni 20 günden fazla mağdur ettiler. Ben bu kullanmadığım 20 günün iadesi için şikayet dilekçesi oluşturmama rağmen ilgilenmeyip benim hakkımı yemiş bulunmaktalar.

Şu takip no'sunu gönderip 175166073 takip etmemi söyleyip kendilerinin takip etmemesi bu şirketin sadece bizim gibi vatandaşları mağdur edip kendi gelirlerini sağlayıp hiçe saymasını şikayetimde bildirmek isterim.

Fetullah 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Fethullah Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön