28 Ocak 2014

TTNET Benden Onaysız İnternet Hattımda Reklam Gösteriyor!

Yıllardır TTNET abonesiyim. TTNET bana sormadan, ücretini ödediğim adsl internet hattımda, benim girdiğim her hangi bir sayfada bilgi.ttnet.com.tr ile başlayan tuhaf bir sayfaya yönlendirip bana reklam gösteriyor.
1 - Ben bu reklamları almak istemiyorum. Kimden onay aldınız?
2 - Benim bağlantımı hangi hakla başka bir adrese yönlendiriyorsun?
3 - Ben şimdi bu reklamları, parasını ödediğim internet hattımda görmeye devam mı edeceğim?
4 - Bu reklamların kapatılması için sizi mi aramam gerekiyor yoksa sizin reklam göstermek için benden izin mi almanız gerekiyor.

Kesinlikle reklam, kampanya, duyuru, ıvır, zıvır hiç bir şey görmek istemiyorum. Müşteri hizmetlileri lütfen beni aramasın.

Kadir 73 Okunma

Cevaplar

 • Kadir10 Şubat 2015

  Sorun aynen devam etmektedir. TTNET DNS sorgularına ve internet içeriğine müdahale etmeye devam etmektedir.

 • Kadir01 Şubat 2014

  Üslüba bakar mısınız. "gerekli bilgilendirme yapılmış" diyorlar. Sanki benim bilgilendirme ihtiyacım varmış. Ya da kendileri saçma sapan ve hukuksuz bir uygulama yapmamışlar gibi. Sanki benim hattımda benden izinsiz işlem yapanlar kendileri değilmiş gibi.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kadir30 Ocak 2014

  Telefonla beni birileri aradı ve "işlem yapabilmek için güvenlik uygulamasından geçmeliyiz" dedi. Ben de "bu hizmeti açarken bir güvenlik uygulamasından geçirmediniz, şimdi de güvenlik uygulamasından geçmeyeceğiz" dedim. "O zaman hiç bir işlem yapamayacağız" dedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön