02 Nisan 2013

Ttnet Ben İnternetim Bağlanacak Diye Beklerken Onlar Başvurumu İptal Etmişler!

28.3.13 tarihinde 3'lü avantaj paketi için başvuru yaptım (santrale uzaklığımı ve alacağım hızın 19 mbit olduğunu söylediler). İşim gereği internetin acil olduğunu ilettim ve bana 2 gün içerisinde açılacağını söylediler. 30.3.13 tarihinde telefon için geldiler internetin bu gün onay verince açılacağını ilettiler o gün internetim gelmeyince defalarca aradım bir müşteri temsilcisi telefon için 2 internet için 2 gün gerektiğini iletti (ttnet bayi doğru söylememiş oldu ) fakat bir sonuç olmadı ve en son şikayet kaydı "Acil Onay" olarak açtırdım. 1.4.13 tarihinde yine benim aramamla başvurumun taraflarınca iptal olduğunu öğrendim. Neden iptal ettiniz diye sordum mantıksız bilgiler verip durdular.

Onur 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön