17 Ağustos 2015

TTNET Belirttiği Hız Değerlerini Sağlamıyor!

TTNET 6 gb kotalı kullanıyordum ancak bana sağlanan 2megabit internetle her ay 30 40 GB aştığım için kotayı ne hikmetse sınırsız 16 mbite kadar geçiş yaptım ancak defalarca aramama ve yetkililerin gelip kontrol etmesine rağmen hızım 2 megabiti geçmiyor tek yaptıkları orada arıza kaydı açmak başka bir şey yok fark ettim ki beni aylarca sözde 8 veya 16 megabit sağlanıyor diyerek bana 3 megabit internet sağlandığını anlamış bulunmaktayım.

Bugün itibari ile bana sağlanan internet değerlerim 1.80 megabit olarak ölçülüyor ben her ay 51 TL bu hız değerine para mı ödüyorum? Tek talebim hakkım olanı bana sağlamadığınız halde aldığınız ücretlerin iadesi aksi takdirde TTNET'i sonlandırıp dava açacağım.

Rafet 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Rafet 22 Ağustos 2015

    Bakın hala aynı sorun aynı şekilde devam ediyor 2 MB ile internete giriyorum sırf bu sebeple 12 agustosta VDSL'e geçtim sizin beceriksizliğiniz bir sorunu çözememeniz sebebiyle ancak VDSL modem ile sözleşmeyi 10 gündür göndermediniz ben 7 yıllık TTNET müşterisiyim bir kere sizin göz tokluğunuz var bu çok açık belli müşteri portöyünüz aşırı olduğundan önemsemiyorsunuz sorunları insanları... Bakın sizlere son kez söylüyorum TTNET'e yenı kayıt olan bırıne 2 gunde sözleşme ve VDSL modem gönderiliyor arkadasımdan bılıyorum ancak bana 10 gündür gelmıyor modem ve bahsedılen hiper internet aklı olan varsa bu yazımı okuyorsa gidin TTNET alacağınıza başka bir internet sağlayıcıdan alın bu interneti!

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön