15 Mayıs 2013

Ttnet Bedel İndirimi!

05.10.2012 tarihinde internet, tivibu ve telefon 3'lü paketi için sözleşme imzaladığım Ttnet en başından beri düzgün hizmet vermemektedir. 8 megabit olarak verecekleri hizmeti nisan ayının ortasına kadar 2 megabit hızında verdikleri sürekli internet kopmalarının yaşandığı da yetkili servis tutanakları ile sabit olduğu halde kendilerinden ayıplı hizmet dolayısıyla sözleşmenin haklı olarak feshini talep etmeme rağmen kendileri bana taahhütname var 450-500 tl ödersiniz şeklinde karşılık vermişlerdir.

Müşteri hizmetlerini arayıp 7 aydır 8 megabit yerine 2 megabit hızında internet kullandığımın bedelden düşülmesini istedim bununla ilgilide hiç bir bedel indirimi olmamıştır.

Mustafa 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön