03 Şubat 2014

TTNET Bayinin Yanlış Bilgilendirmesi Bana 2 Faturaya Mal Oluyor

Yalın internet kampanyam bitince farklı kampanyadan abone oldum abone olurken A** Ö** Bankalar cad no:10 isimli bayi kendilerine iptal dilekçesi vererek hattımı iptal edeceklerini söylediler. fatura dönemi ortasında olduğumuz için dilekçeyi 10 gün sonra vermemi söylediler. bende 10 gün sonra yolumun üzerindeki GÜ** B** Çark Caddesi no 52642812424 bayide hattımı iptal etmek istediğimi söyledim.

Bana iptal formunu verdiler. Ben de formu doldurup imzalayıp verdim. 3-4 ay sonra ödenmemiş 2 faturam olduğunu öğrendim. İptal işleminin prosedürünün farklı işlediğini söylediler. Şimdi bayinin yanlış bilgilendirmesinden dolayı madur edilip 1 kb dahi kullanılmayan internet için 160 tl istiyorlar.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön