26 Mart 2013

Ttnet Bayii Sözünü Tutmuyor Modem Farklı Marka!

Pazar günü Ttne netlimitsiz paketini satın aldım ve Antalya Kipa Extra Avm Ttnet Bayii
Sordum Modem istediğimizi alıyormuyuz diye, Evet dedi bende Airties sordum sözleşme imzaya yakın elimde yok pazartesi engeç salı gelir dedi zaten 3güne ancak bağlanır net dedi bende Güvendim ve Pazartesi günü aradılar bilgilerimi aldılar Pazartesi öğlende Netim bağlandı buraya kadar Ttnet güzel çalıştı teşekkürler,lakin bağlantı yapan arkadaş bile modeminiz nerde dedi? Bende Bayii Airteis getirtecek dedim iyi ozaman dedi modem için dün bende akşam üstü 17, 00 Antalya Kipa Extra Ttnet bayii tekrar gidip Airties istedim o yok dedi nasıl olur hani geliyordu dedim ee gelmediler dedi zaten verdi.Değiştirin bunu!

Ömer 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer26 Mart 2013

    Birde 3 günde değiştiririm diyor teslim ederken kardeşim madem 3gün neden 3gündür sen getirtmiyorsun çocukmu kandırıyorsunuz.! Çözün bunu 7günde CAYMA hakkımı kullanırım.!

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön