19 Mart 2013

Ttnet Bayi Yüzünden Fazla Fatura Kestiler Ama Ödeme Yapmadılar!

Eskişehir'deki Ttnet bayisi yalın internete benim hattımı geçirip geri kalan işlemleri kendilerinin yapacağını söylemişti ama evime 2 internet bağlayıp gitmişlerdir. Ttnet'ten hiçbir ekstre gelmediği için sürekli ben 2 faturayı da ödedim. Bunu anladığım zaman ise çok geçti. Bunun üzerine dilekçe verip ben de hakkım olan parayı geri almak istedim.

İşim yüzünden baya uzayan prosedürleri yaklaşık 2 ay önce bitirip IBAN numaramı eft için aldılar ama artık nasıl bir eft ise bir türlü gelmedi. Geçen Cuma yatıracağız dediler ama yatırmadılar. O günden beri sürekli aramama ve her gün şikayet kaydı oluşturmama rağmen hiçbir yetkili dönmedi ve ödemeyi hala yapmadılar, mağdur bıraktılar.

Çağrı 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çağrı22 Mart 2013

    İşte ben bunu anlamıyorum, zaten verilmiş bir kesin kararın TTnet neresini konuşuyor. Ayrıca 44 0375'teki elemanlarınızın bu kanoular hakkında hiçbir bilgisi yok, sadece şikayet kaydı oluşturuyorlar. Kesin kara üzerinden 3 ay, para eft hesabınıza bu hafta kesin yatırılacak denmesinden ise 10 gün geçti. Bu TTNET'e hiç yakışmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön