26 Şubat 2014

TTNET Bayi Faturaları Ödemiyor!

İstanbul cennet mahallesindeki Hürriyet caddesi no:5/a S*** Y*** bayisi faturalarımı ödemiyor, mağazaya girip fatura yatırmak istediğimi söylüyorum nakit mi kart mı diye soruyorlar. Nakit dediğimde beni farklı bir kasaya alıyorlar kart dediğimde farklı bir kasaya alıyorlar. Ben faturalarımı nakit ödüyorum ama bayii benim faturalarımı ben yatırdığım tarihte ödemiyor.

Yatırılmadığını fark ettiğimde bayiye gidip faturamın yatmadığını söylediğimde, sistemde takılı kalmış hemen mail atıyorum diyor. O gün içinde düşüyor. Adam bizim paramızı kullanıyor,
ekte ödenmemiş dekont mevcut. Benim bildiğim dekont ta isim soy isim ve seri numarası yazar bunda hiç bir şey yazmıyor.

İlgilenir misiniz ?

Atakan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön