22 Ekim 2014

TTNET Başvuruyu Kafasına Göre İptal Etti!

İnternet üzerinden yaptığım TTNET başvurusu sonrasında Türk Telekom ekipleri binaya benden habersiz evde olmadığım mesai saatinde gelip kutunun arızalı olduğu sonucuna varmış ve başvurum iptal edilmiştir!

Nasıl oluyor da bağlama öncesinde benimle irtibat kurulmadan doğrudan eve geliniyor ve üzerine de herhangi bir kontrol yapılmamasına rağmen kutu arızası nedeniyle başvurum iptal ediliyor anlaşmış değilim.

Tüm bunlara ilaveten telefonda yaptığım görüşmede çözüm yolu olarak Türk Telekom ofislerine gitmem gerektiği çözümü sunuluyor. (başvurumu zaman darlığım nedeniyle zaten internetten yapmıştım) Bu mantıkla siz yeni müşteri bulmayı mı düşünüyorsunuz? Komiksiniz.

Özgür 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özgür24 Ekim 2014

    müşteri memnuniyetsizliği üzerine kurulu şirket

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön