05 Ocak 2015

TTNET Başvurumu Nedensiz Kafasına Göre İptal Etmiş!

27.12.2014 tarihinde müşteri temsilcisini arayarak hipernet limitsiz Tam İsabet Kampanyasına geçiş için başvuru yaptım. Birde 24 ay taahhütlü modem aldım. İnternetin yavaşlığı dikkatimi çekti ve hız testi yaptığımda 6,2mbps hız değerini aşamadığını fark ettim. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve hipernet için hattınızın aktifleştirilmesi gerekmektedir denildi ve kayıt oluşturdular. Bugün yaptığım görüşmede başvurumun iptal edildiğini şansa öğreniyorum ve dilersem yeniden talep alabileceklerini söylediler. Paket geçişimi 1 haftadır sağlamayan, pakete uygun modemi bana satan, ancak keyfiyetten ve bilgilendirme yapmadan başvurumu iptal eden TTNET'i mahkemeye vermeye hazırlanıyorum.

Mahmut 44 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 11 Şubat 2015

    Konuyu takip eden arkadaşlara bilgilendirme olması için buraya neticeyi yazayım; ttnet başvurumun Beyoğlu telekom Müd. Tarafından iptal edildiğini ancak neden iptal edildiklerini bilmediğini belirtmiştir. Beyoğlu telekom müdürlüğüyle irtibata geçmem söylendi. Bu arada modemi geri istediler tarafıma modeme ait herhangi bir ücret yansıtılmayacağı söylendi. (Şuana kadar yansıtılmadı). Telekom müdürlüğü bulunduğum yerde Hiper ve Fiber için gerekli portun ve cihazın olmaması sebebiyle aktifleştirme yapılamadığını, bu durumun TTNET müşteri hizmetleri tarafından bilinmediğini söylediler. Yeniden başvuru yapsam da aynı şekilde iptal işlemi yapılacağını söylediler. Kısacası birbirlerinden haberleri yok...

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön