26 Mayıs 2014

TTNET Başvurum Sonuçsuz Kaldı.

04/05/2014 tarihinde TTNET'e başvuruda bulundum. Bugün 22. gün olmasına rağmen hala hattım açılmadı. 20/05/2014 tarihinde şikayet kaydı oluşturdum. 6.gün olmasına rağmen hala şikayet kaydıma dönüş sağlanmadı. Ben mağdur durumdayım. Bu mağduriyetimden dolayı abonmanlık iptal hakkımı kullanmak istediğimi söyledim, fakat müşteri hizmetleri beklemede gözüktüğü için iptale gidemediklerini söyledi.

Ben böyle kötü bir firmadan hizmet almak istemiyorum. Yıllar öncesi tüm hatlarımızı kapattırmamızın sebebi böyle problemli ve hizmet verme konusunda başarısız bir işletme olmasıydı. Bugünde düzelemediği kanaatına varmış bulunmaktayım. Hizmet numarası başvurum beklemede olduğu için yoktur.(Yalın internet)

Kadir 179 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 16 Eylül 2014

  Söz verilen hiçbirşey tutulmadı.Bir daha kesinlikle sözleşmesini imzalamam.

 • Kadir'in Teşekkür Mesajı29 Mayıs 2014

  Hizmetin gecikmesinden dolayı 1 aylık ücretsiz kulllanım hakkı isteğim üzerinen kabul edildi.Son görüştüğüm müşteri hizmeti öncesinde hiçbir müşteri hizmeti destekte bulunmadı geçiştirdi.Son arkadaşa teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kadir 26 Mayıs 2014

  Hiçbir çözüm sunduğunuz yok.O kadar aradım sizi ve çözüm sunamadınız hiçbir şekilde.Ben bir an önce mağduriyetimin karşılanmasını talep ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön