14 Kasım 2013

TTNET Başvurum Hala Sonuçlanamadı!

31/10/2013 tarihinde bir bayiden TTNET başvurusu yaptım. Aradan 13 gün geçti, sorgulattığımda hala "adres doğrulaması yapılıyormuş" şeklinde bir cevap aldım. 2 haftadır ne doğrulaması bu? İnternetimin bağlanmadığı her gün para kaybediyorum. Yarın da internetim gelmezse zaten iptal edeceğim. Bu ne sorumsuzluktur?

Eray 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eray 15 Kasım 2013

    Zahmet etmeyin, adsl başvurumu iptal ettim. Turkcell Superonline başvurusu yapacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön