14 Mayıs 2013

Ttnet Başvurum Hala Onaylanmadı!

09-05-2013 tarihinde TTNET i arayıp telefon üzerinden başvurmak istedim. Bağlantının en az 7
gün içinde olacağını bana ilgili evrakları göndereceklerini söylediler. bu Evrakları imzalayıp geri göndermemi söylediler. Bana uygun olmadığını kendilerine belirttim. En yakın bayiye gidip oradan başvurmak daha cazip geldi. Tamam deyip telefonu kapattıktan 1- 1 buçuk saat sonra Telekom
bölge müdürlüğünden aradıklarını söyleyen aslında CRM Telekom dan arayan bir bey bana ulaştı Başvurumun en geç 3 gün içinde onaylanabileceğini söyledi Bende telefon üzerinden üniversiteli yalın internet sınırsız tarifesine başvurdum kimlik fotokopisi-öğrenci belgemi faksladım Halen sonuç almış değilim.

Tc 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön