08 Mayıs 2013

Ttnet Başvuru Yaptım Kuruluma Gelmediler!

40-45 gün önce yeni apartmana hat bağlanması için talepde bulundum ve benden önce de talepde bulunanlar var uzun süreli dikkate alınmadı. Sonunda yapmaya karar verdiler bu seferde belediye çalışma yapıyor sonrasında biz başlayacağız denildi. Belediye kazı çalışmasını bitirdi bu seferede belediye izin vermiyor siz gidip izin alın deniliyor. Yoksa 2-3 ay hatta yıl sürebilirmiş bu işlem.

Benim işim gereği internet olmak zorunda. Bu yüzden sürekli kafeye veya internet olan alanlara gitmek zorunda kalıyorum. Bu gidişle işimi kaybedeceğim! ve anlamadığım bir nokta bu ttnet çalışanları maaş mı almıyor yoksa aldığı para yetmiyor iş yavaşlatmayı bizim üzerimizde mi yapıyorlar?

Serdem 112 Okunma

Cevaplar

  • Serdem15 Mayıs 2013

    yaklaşık 2 ay oldu hala sorunu çözmediler. üstüne birde yapmaları gerekein işi yapmak için 40 lira para istiyorlar..defalarca telekom müdürlüğüne gittim yüzlerce kez telekom müdürlüğünü aradım telefonlar açılmıyor..çağrı merkezlerine bıraktığım kayıtlarda cabası. daha ne yapmam geriyor?? alt tarafı bir kablo bağlayacaklar, onuda yapamıyorsa gitsinler..

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön