15 Ağustos 2013

TTNET Başvuru Yaptım Ama İnternet Kullanamıyorum!

Ağustos ayı başında internet üzerinden ultra net sınırsız 16 megabit'lik internet başvurusu yapmıştır. İnterneti bağlamaya gelen arkadaş evin altyapısının bu interneti kaldırmayacağını söyledi, zaten internet kullanımı da olmadı.

TTNET müşteri hizmetlerini aradık ve konuyla ilgili bilgilendirme yapıldı çıkan arkadaş buradan tarife değişikliği yaparsanız ceza ödeyeceğimizi söyledi ve en yakın Türk Telekom bayisine gitmemizi dilekçe yazmamızı istedi.

Tuzla Postane mahallesinde ki Telekom'a gidip dilekçe yazdık, yeni taahhüt imzaladık arife günü değişiklik olacağını söylediler olmadı, 12.08.2013 de Güzelyalı Telekom'a gittik orada bugün olacağını söyledi ama hala olmadı. Kendi hatları olmayan yere internet veriyorlar...

Ozge 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön