TTNET Başvuru Süreci.

Ali Kemal G. |

TTNET başvurusunda bulundum. Kargoyla sözleşmeyi gönderdiler. Sözleşmeyi imzalayıp geri gönderdim ancak bana arayıp bilgi vermeden bağlamaya gelmişler ve adreste bulunamadı diye mesaj geldi. Bağlantıya gelmeden önce neden aramıyorsunuz? Çok anlamsız ve uzun süren bir başvuru süreci var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  13:03

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 03 Ağustos
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ali Kemal G.
  03 Ağustos
  10:53

  Aramadan adresime gelmişler ve bulunamadı diye mesaj gönderdiler ve başvurumu iptal ettiler. Başvurumu tekrarladım daha önceden sözleşme imzalamama rağmen yeniden kargoyla sözleşme gönderiyorlar. 15 günlük anlamsız başvuru süreci yeniden başladı. Bu şirket para kazanmak istemiyor galiba. TTNET den vazgeçip Superonline bağlatacağım.