TTNET Başvuru Sonucu İnternet Bağlanmasını Bekliyorum.

Uğur A. |

25.06.2015 tarihinde TTNET ve Tivibu başvurusu yaptım. Sözleşmemi ve kimlik bilgilerimi imzalayıp TTNET'e gönderdim ve bir aydır internetim bağlanmasını bekliyorum. Şikayette bulundum bana 20.07.2015'te dönüş yaptılar. Komik bir cevapla iletişim bilgilerim doğru olduğu ve evde birisinin olmasına rağmen bana ulaşamadıkları için başvurunun iptal edildiğini söylediler.

Benim Türkiye vatandaşı olarak internet hizmeti almam en doğal hakkım ve bu hizmeti TTNET'in kendi kablo sistemi olduğu için onlardan almak istedim. Başka aracı firmalarla çalışmak istemedim ama böyle birşey görmedim. TTNET komik işler yapmaya başladı. Her türlü hakkımı savunacağım TTNET'e karşı.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  14:16

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Temmuz
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.