03 Ekim 2014

TTNET Başvuru Hakkında Bilgi Verilmiyor!

TTNET'e internet başvurusun da bulunuyorum ne zaman bağlanacağı hakkında bilgi verilmiyor. Bunun yanında müşteri hizmetleri temsilcisine aldığım hizmetten memnun kalmadığımı söylüyorum bağlatmasaydınız o zaman gibi ukala bir cevap veriyor. Bu kadar büyük bir şirket bünyesinde çalışan insanların bu kadar basit kişiler olması üzüntü verici bir durum.

Cihan 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cihan03 Ekim 2014

    Buradan kontroller yapilmaktadir yaziyorsunuz fakat kimse ilgilenmemektedir. Arayan soran olmuyor. Basvurumuz sonuclanmiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön