05 Kasım 2014

TTNET Başkasının Fatura Bilgisini Gönderiyor.

Bu şikayetini daha önce de bildirdim gerek telefon açaraki gerek Telekom'a giderek ama her hangi bir değişiklik olmadı . Bir başka müşterinin fatura bilgisi benim cep telefonuna devamlı geliyor ve bunun düzeltilmesini istiyorum ki benim kendi adıma TTNET aboneliğim dahi yok. Bana fatura bilgisi gelen müşterinin hizmet no'su da 70***39' dur .

Arman 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Arman 06 Kasım 2014

    Lütfensorun cçözüldüğünü de beni de bilgilendirir

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön