09 Ocak 2015

TTNET Basit Bir İşlemi Çözmek Ne Kadar Zor Olabilir?

İnternetimin kesildiğini ve sebebinin de 2 adet fatura olduğunu öğrendim. 1 tanesinin ödemesini yaptım ve müşteri hizmet yetkilisi i** Bey ile 16:47' de yaptığım görüşmede ödemenin sisteme geçmediğini, yarın görüleceğini ve 24 saatlik bir kullanımı şu anda aktif hale getirdiğini söyledi. Saat 22:05 civarında internetim yine kesildi ve yine borç uyarısı verdi. - ki gecikmede 1 fatura olduğu halde 22:11 civarında r** Bey ile yaptığım görüşmede aynı borç bilgisi tarafıma iletildi ve ödeme yaptığım takdirde en fazla yarım saat içinde hizmet sağlanacağı söylendi, ödeme yaptım. Gecikmede faturam yok. 1 saat 26 dakikadır internetimin açılmasını bekliyorum.

Hilal 92 Okunma

Cevaplar

  • Hilal11 Ocak 2015

    Sistem mesajı atmayın. Ben sizden bilgi değil doğru bilgi ve hizmet bekledim ama sonuç sıfır! !

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön