17 Eylül 2013

TTNET Başından Savıyor Türk Telekom'a Yönlendiriyor!

Şikayetim ile ilgili beni arayan TTNET hazirandan beri yaptığım şikayet kayıtlarımı göremediklerini ilettiler daha da vahimi ne için benden para aldıklarını göremediklerini ilettiler. Daha detaylı bilgi için beni Türk Telekom müdürlüğüne yönlendiriyorlar.

Bu kadar kolaysa hazirandan beri bu bilgi neden verilmiyor? Tahsilatı yapıp parayı alan kurum ne için para aldığını ibraz edememesi kabul edilebilir birşey değil.

Ayrıca beni arayan F**** Hanımdan şikayetçiyim... Bana bilgi vermek için arayan kişi sadece Türk Telekom'a gidin demekten başka bir açıklama yapamıyor. Paramın karşılığını çok acil öğrenmek istiyorum. Ben TTNET'e para ödedim ve bu paranın ne borcuna karşılık olduğunu öğrenmek istiyorum.

Büşra 86 Okunma

Cevaplar

  • Büşra20 Eylül 2013

    geçen zaman içerisinde hala bir dönüş alamadığım için kesinlikle TTNET'i kimseye tavsiye etmiyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön