13 Eylül 2013

TTNET Bana Yanlış Fatura Gönderiyor!

TTNET'le herhangi bir ilgi ve alakam olmadığı halde mail adresime fatura geliyor. İstanbul'da şahsın birisi benim mail adresimi vermiş. Adımız ve soyadımız tutuyor ama o şahıs ben değilim. TTNET müşteri hizmetlerini aradım TC kimlik numarasından teyit ettirdim, herhangi bir kaydım vs. bulunmamaktadır ama benim adım altında başkasının faturası geliyor. Müşteri hizmetleri düzelttiğini başka mail gelmeyeceğini söylemişti fakat kaç aydır mail geliyor.

Lütfen 7012834846 numaralı hesap numarasında kayıtlı olan s***@gmail.com adresini siliniz. Müşteriyi arayıp doğru mail adresini giriniz.

Serdarkalfa 61 Okunma

Cevaplar

 • Serdarkalfa19 Eylül 2014

  Kaç ay oldu kaç defa müşteri hizmetlerini aradım buradan şikayette bulundum ama nafile. TTnet başkasının faturasını bana göndermeye devam ediyor.

 • Serdarkalfa12 Ekim 2013

  Bu nasıl çözümdür anlamıyorum. çözdük diye arıyorsunuz yine mail geliyor.

 • Serdarkalfa12 Ekim 2013

  13 Eylül 2013 09:12 tarihinde yaptığım şikayet üzerine ttnet tarafından aradım ve sorunun çözüldüğünü bir daha mail gelmeyeceğini bildirdiler. Fakat 11.10.2013 tarihi itibariyle yine tarafıma mail gönderilmiştir. Sistemden yanlış mail adresini silmek bu kadar mı zor anlamıyorum. Tekrar ediyorum başka bir şahsın faturasını mailime göndermeyiniz!!

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön