TTNET Bana Ait Olmayan Faturaları Bana Yansıtmış.

Süleyman Ç. |

TTNET 18960****hattı 02/07/2014 tarihinde devraldım. bana sadece 33,34 TL ücret geleceği ve bunu dışında ek ücret yansımayacağı bilgisi verilmesine rağmen ttnet bana 89,5 TL fatura yansıtmış. 08/08/2014 tarihindeki şikateyetime şimdi cevap verdi. neymiş devralmadan önceki kişiye ait olan tüm faturayıda yani haziran ayındaki kullanımıda bana yansıtmışlar. akıl var mantık var kim kullanmadığı bir hattın faturasını öder. eğer bu sorun fatura tarihine kadar çözülmezse ttnet ile olan iliğişiğimi ömür boyu keseceğim. yerine superonline alacağım. en azından superonline ayrım yapmıyor. parayı verene destek sağlıyor. ttnet ise seçim döneminde bazı kurumların internetini bile kesmişti.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman Ç.
  29 Ağustos
  14:35

  Firma hiç bir şekilde çözüm sağlamamıştır. Sözleşme sürem dolduktan sonra kendileiyle çalışmayacağımı belirttim. Diğer firmalarla görüşme sürecine girmiş bulunmaktayım. Sözleşmeyi fesh edince çıkacak borcu ödeyecek firmaya (superonline vs.) geçmeyi düşünüyorum.

 • 29 Ağustos
  14:29

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Süleyman Ç.
  21 Ağustos
  20:24

  online işlem merkezindeki 224289733 şikayete cevap. oradan cevap veremiyorum. çünkü sisteminiz hata veriyormuş.

  Bana verilen bilgiden tatmin olmadığımı görevli personele aktarmıştım.
  görevli personel bana 02/07/2014 tarihinden önceki döneme ait faturayı da benim üzerime çıktığını beyan etti. bana ait olmayan bir kullanımdan nasıl olurda ben sorunlu olurum. Bana ait olmayan ancak ödemesini yaptığım faturaya ait tutarın sonraki dönemlerden düşülmek üzere bakiye kaydedilmesi talep ediyorum. Aksi halde her türlü hukuki haklarımı kullanacağım. Ayrıca tahhüt sürem bitincede bedava dahi verseniz hiçbir hizmetinizden faydalanmayacağım. Sizlerde biliyorsunuzki iptal işleminden sonra defalarca tarafımı arayacaksınız. Beni ikna etmeye çalışacaksınız. Makul fiyatlar teklif edeceksiniz. Ancak hepsini reddetmiş olacağım.Başka bir firma ile çalışacağım.
  Benim sorunum doğru-dürüst hizmet sağlanmasıdır.

 • Süleyman Ç.
  20 Ağustos
  08:39

  12 gündür ilgileniyorlar. güzel bu ülkde böyle yürüyor işler demekki.

 • 19 Ağustos
  10:40

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.