16 Nisan 2013

Ttnet Bağlı Olmayan Bir Hat İçin Fatura Ödetmek İstiyorlar!

Önce Ttnet şubesinden, daha sonra müşteri hattından iptal ettirdim. İptal ettiklerini söylediler fakat telefondaki temsilci iptal yerine "iptal etmekten vazgeçildi" olarak işaretleyince, bana bağlı olmayan ve kullanamadığım bir hat için 189 TL'lik fatura yansıtıyorlar.

Telefon kayıtlarının dinlenmesini istedim fakat işlerine gelmediği için onu da dinlemiyorlar. Bana kullanmadığım bir hat için fatura ödetmek istiyorlar. Dün itibariyle siteleri üzerinden mesaj da gönderdim ve hakkımı başka yollardan arayacağımı söyledim.

Poyraz 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Poyraz 22 Nisan 2013

    Olayın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala TTNet tarafından bilgilendirme yapılmadım ve olayın durumu hakkında hiçbir fikrim bulunmamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön