20 Ocak 2014

TTNET Bağlantıyı Yapamadılar!

10-01-14 tarihinde bağlantı yapıldı fakat hala İnternet erişimi yok sürekli port hatası veriyor 5 defa ayrı günlerde müşteri temsilcisini aradım fakat hep aynı cevapla karşılaştım, cevapları şöyle:

Tamam efendim sizi anlıyoruz ve size öncelik veriyoruz dediler hala bu öncelik sırası gelip te İnternete bağlanamadık bakalım daha ne kadar sürecek bu iş 1 haftadan fazla oldu bu kadar zor ise,yapamayacaksanız neden bu işe bulaşıyorsunuz?

Bektaş 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön