11 Haziran 2015

TTNET Bağlantıya Gelmiyorlar.

Mayısın sonunda internet başvurusu yaptım, 10 Haziran'a geldik ne gelen var ne arayan. Tekelleşme böyle bir şey olsa gerek. Adamlar umursamıyor. İşlerimi internet üzerinden yapıyorum. 10 gündür işimi yapamıyorum.

Emir 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 18.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emir 15 Haziran 2015

    2 Haziran'da başvuru yapmama rağmen 12 Haziran'da benden habersiz yeni başvuru almışlar. İnsanları delirtmeye çalışıyorlar. Bir internet bağlantısı yapmak bu kadar zor mu? Daha ne kadar mağdur edeceksiniz? Kesinlikle TTNET kullanmayın. Pişman olursunuz. Teknik servis adına hiçbir şey yok. Ttnette insanları oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Benim gibi 15 hün internetsiz kalmamak için TTNET'e başvurmayın.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön