18 Ocak 2014

TTNET Bağlantının Kopması

3 gün önce evin yanındaki inşaat işçileri bizim binanın ınternet kablosunu kopardılar. 3 gündür sürekli ttneti arıyoruz ne gelen var ne giden. İki kabloyu birbirine bağlamak ne kadar zor olabilir ya. Sürekli arıza kaydı bırakmaktan biz yıldık. Rezil ediyolar müşterileri. İnternete en çok ihtiyacım olduğu zaman şu anda. Israrla belirtiyorum lütfen işinizi yapın.

Ömer 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer 18 Ocak 2014

    hocam kontrol etcek bir durum yok. sistemsel bir hatada yok. 3 gündür neyin kontrolü bu ? binaya gelen ttnet kablosunu inşaat betonu döken araç yoldan geçerken koparmış. sorun bu. 5 metrelik bir kablo bağlancak bunun için 3 gün bekletmenin sebebi nedir ? 3 gündür en kısa süre diyosunuz ama bu kısa süre gelmiyo bir türlü. 3 gündür bizle resmen alay ediliyor. ben müşreriyim farkındamısınız ?

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön